Mūsų Facebook profilis: www.facebook.com/sofalova.lt

Paskambinkite mums 8 679 31322

Menu

Pirkėjų atsiliepimai

Anna, Vilnius, sofa lova "AGNESE": "Gavome sofą "Agnese". Originalas kaip Jūsų tinklapio nuotraukoje :)) Tikrai gražus gaminys ir kas svarbiausia, idealiai tinka ir forma ir spalva mūsų terasoje. Visai šeimynai labai patiko. Norėjome padekoti už profesionalumą, malonų bendradarbiavimą, originalumą. Pirmą kartą teko pirkti baldus virtualiai ir tikrai nesigailim.
 
Jekaterina, Vilnius, sofa lova "CHOICE 1": "Sofa yra puiki. Tai yra labai geras sprendimas mažoms svetainėms. Sofos dalys lengvai susijungia ir gerai laikosi. Miegoti ant jos yra gana patogu. Taip pat lengvai tas dalis galima ir “atjungi“ ir turėti pakankamai vietos svečiams patogiai atsisėsti. Manau, kad čia yra geriausias pasirinkimas, kurį tik galėjome rasti. Taip pat esu labai patenkinta ir pristatymu, viskas vyko sklandžiai ir mums patogiu laiku. Dėkoju ir už malonu aptarnavimą, už tai, kad atsakėte į visus mums rūpimus klausimus. Tikrai visiems rekomenduočiau įsigyti baldus jūsų parduotuvėje"

Mikas, Kaunas, sofa "BERTA": "Sofa iš pirmo žvilgsnio tikrai atrodo kokybiška, siūlės tvarkingos, mazgai taip pat atrodo tvirtai pagaminti, žinoma, daugiau galėčiau pasakyti gal po kokių metų naudojimo, bet su žmona esame patenkinti, draugai taip pat įvertino gerai. :D Pristatymo metu maloniai nustebau, kad sofa buvo pažymėta lipdukais "dūžtamas daiktas" iškraunant vairuotojas netgi paklausė kas čia yra, kad jis pažymėtas dūžio ženkliuku :D Pajuokaudamas atsakiau, kad tai daiktas kurį privalėjote atsargiai vežti. Sofa buvo supakuota ir tvirtai pritvirtinta sunkvežimio priekaboje. Vairuotojas kantrus, mandagus žmogus, padėjo įnešti į vidų. Žodžiu jokių nemalonių dalykų nepatyrėme. Rekomenduosime Jus ir kitiems. Šaunuoliai! Sėkmingo Verslo!"

Andrea, Vilnius, sofa lova “RASAKILA”:
 “Neseniai gavau savo sofą lovą (rasakila) - negaliu atsidžiaugti, atrodo kaip ir tikėjausi ir dar geriau, lengvai susidėjo, jaučiasi kokybė, elegancija, super stilinga ir patogi, tikrai nesitikėjau, nes labai bijojau užsisakyti internetu, bet nieko ko norėjau neradau niekur kitur tik čia, todėl surizikavau. Labai greitas ir pristatymas - 5 d.d. jei ne greičiau. Direktorius greitai ir mandagiai atsakinėjo į visus klausimus tiek el.laiškuose, tiek telefonu. Tikiuosi ateityje dar teks pirkti ką nors is sofa-lova stilingųjų baldelių:)”

Dmitrijus, Vilnius, kampinė sofa "BIKI": “Noriu pagirti įmonės UAB Elevyt tinklapį SOFA-LOVA.LT darbą. Mano užsakymą įvykdė greitai ir kokybiškai. Vadovas mandagiai bendrauja su klientais, atsižvelgė į kliento situaciją ir pasiūlė geriausią variantą. Užsakytu minkštu kampu esame patenkinti. Rekomenduoju šią įmonę, kaip patikimą ir atsakingą”

Donatas, Vilnius, kampinė sofa “NOXX”: “Sofa jau pastatyta ir išbandyta. Kolkas atrodo, kad viskas labai gerai. Spalva ir dydis puikiai tiko :)”

Kristina, Vilnius, sofa lova “ONIKSAS”: “Sofą sudėjau pati tą pačią dieną (buvo labai smalsu), nebuvo labai sudėtinga. Viduryje esančios medinės lentelės pavaizduotos ne visiškai tiksliai, reikėjo pagalvoti, kaip jas teisingai sudėti, bet pavyko :) Sofa labai dailiai atrodo, ir tinka palėpėje, tikrai nesigailim, kad pilką spalvą pasirinkome :) Čiužinys labai sunkus, tad perlenkti jį nėra labai lengva. Ačiū! Esame patenkinti"

Jūratė, Vilnius, sofa lova “PROZA”: “Ačiū, viskas tiko. Sofą surinkom. Viskas gerai ir gražu”

Justė, Vilnius, kampinė sofa "NOXX": “Sveiki, dėl sofos, kurią atvežė šiandien į Vilnių. Gavom, puiki”

Gabija, Vilnius, kampinė sofa "LUXE": “Ačiū, sofa pagaliau mūsų namuose. Esam pilnai patenkinti sofos kokybe ir bendru vaizdu.”

Dovilė, Vilnius, sofa lova “MATACAO”: “Sveiki, vakar atvežė ir užnešė mums baldus :) viskas puiku. Ačiū už puikų ir malonų servisą! Sofa labai patiko ir tiko :) tik kai galim pasirinkti ir sudėti sofą kaip norim, tai galvos skausmas, kaip geriausiai, patogiausiai ir gražiausiai sudėlioti :) bet čia dar tik idomiau!"

Dizainerė Loreta, Vilnius, sofa lova "GEMINI A": “Klientė sakė susistatė kai atvežė ir iki vakaro nenulipo nuo jos. Ant to plataus porankio, kuris skirtas susidėti daiktams, sakė labai patogu dirbti su nešiojamu kompiuteriu, ir tos pagalvės atsiremti sakė patogios labai, ir dar sakė jog lengva ją modifikuoti, nes ten su ratukais ir vėliau užsifiksuoja. Labai tikiuosi kad šie pojūčiai ir neišnyks.”

Lina, Vilnius, sofa lova "GEMINI A": “Noriu padėkoti už nerealią, kokybišką sofą lovą (kampą Gemini A). Laaabai labai ji mums tinka ir patinka. Super!!!!!!!! Patogumas nerealus.... :) Dar kartelį Jums didelis ačiūūūū :) Žiauriai laiminga klientė Lina :)))))))))))

Aistė, Kaunas, sofa lova "GEMINI A": “Sveiki, sofą jau turime kelias savaites, bet tik dabar išpakavome.Tai dar tik pora dienų išbandėme, bet kol kas labai patinka"

Vasarė, Vilnius, sofa lova “RASAKILA”: “Ačiū, sofa lova - nereali, būtent tai, ko ir noėjau ir geriau. Labai džiaugiuosi:)))”

Simas, Vilnius, sofa lova “MATACAO”: “Sofa puiki. Tinka idealiai. Aciu.”

Vilma, Vilnius, kampinė sofa “DAYTONA": Sveiki, šiandien pristatė sofą - dėkoju labai graži :)”

Simonas Klaipėda lova "TWIST”: “Sveiki,lovą gavau ir labai nesunkiai susirinkau. Visas kambarys kvepia mediena. Labai super, didelis dėkui už gerą ir kokybišką bendravimą ir darbą, esu labai patenktintas jūsų paslaugomis"

Mantas, Vilnius sofa lova "CHOICE 5”: Sofa atrodo puikiai ir yra patogi. Manau tai geriausia, ką šiai dienai galima nupirkti už tokią pinigų sumą LT.Ačiū ir sėkmės!”

Vaida, Kaunas, sofa lova "INDIGO”: “Sveiki, taigi susirinkome (ne mažas iššūkis) ir jau sėdim ant naujosios sofos :) Esam labai patenkinti,buvo verta laukti,nes tikrai pateisino lūkesčius. Patinka tiek dizainas,tiek komfortas joje sėdint. Audinys taip pat labai malonus. Tikimės, kad dėvėsis gerai :)"

Diana, Kaunas, fotelis "ZERO": “Ačiū už malonų bendravimą, paprastą pirkimą ir nuolaidą. Foteliu jau naudojamės ir džiaugiamės. Jei dar kada teks pirkti baldus, žinosiu kur kreiptis dėl geros kainos ir gero aptarnavimo:)"