Mūsų Facebook profilis: www.facebook.com/sofalova.lt

Paskambinkite mums 8 679 31322

Menu

Apmokėjimas

Apmokėjimas

Sofalova.lt internetinėje parduotuvėje už visus baldus galite atsiskaityti 3 būdais:

*Naudojantis savo elektronine bankininkyste
Sofa-lova.lt bendradarbiauja su "Paysera.lt" sistema, kuri užtikrina saugų informacijos apie mokėtiną sumą perdavimą Jūsų elektroninės bankininkystės sistemai. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijungus įprastu būdu, sistema jau bus suformavusi mokėjimą už išsirinktus baldus, beliks tik patvirtinti mokėjimą. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs sugrįšite į sofalova.lt internetinę parduotuvę.

*Atliekant bankinį pavedimą
Pasirinkus šį atsiskaitymo už baldus būdą, po užsakymo patvirtinimo, Jūsų elektroninio pašto adresu bus išsiųsta sąskaita faktūra, kurią galėsite apmokėti, pinigus už baldus pervesdami į sofalova.lt sąskaitą. Nepamirškite, kad mokėjimo paskirties laukelyje būtina nurodyti sofalova.lt užsakymo numerį.

*Renkantis SB lizingą
Sofalova.lt baldus galite pirkti pasinaudodami SB lizingo paslaugomis. Tai paprastas, greitas ir visiškai saugus būdas įsigyti savo svajonių sofą arba lovą. Pasirinkus šį apmokėjimo už baldus būdą, po to, kai patvirtinsime Jūsų užsakymą, su Jumis  susisieks sofalova.lt darbuotojas, kuris padės užpildyti ir iki galo sutvarkyti SB lizingo paraišką.

Gerų Jums įspūdžių su sofalova.lt